Can Afyon Jigolo Vert 57 Can Afyon

Can Afyon

Can Afyon

Afyon Jigolo Sitesi Selam adım Can,Sizlere kendimi tanıtmak isterim 1.79 boyunda 75 kilo esmer ve fit birisiyim jigolo deneyimim 3 yıl önce bir sitedeki ilanları görerek başladı şuanda da belli aralıklar ile devam ediyor.Afyona ilinde ikamet eden yakışıklı bir erkeğim seks partneri arayışım devam ediyor.

jigolo ajansı Bu işten haz alıyorum sabit müşterilerim var ve deneyimlerin her geçen gün artıyor sizlere her konuda yardımcı olabilecek ve iyi bir jigoloyum. İşinde profesyonel birini arayanlar için ben ideal erkeğim.Partnerimi memnun etmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

afyon jigolo Cinsellik her zamana benim için ön plandadır , sevgiye aşka inanan biri değilim.Ben 15 senelik evliliğimi eşimle cinsellikte yakalayamadığımız uyum yüzünden bitirdim. Çünkü ona göre 5 dakikalık bir zevk bana asla yetmiyordu hep yarım bırakılan doyuma ulaşamamış bir kadın oldum. jigolo siteleri Bu bir süre sonra bizim aramızda soğukluk birbirimize karşı tahammülsüzlüğe ve sık sık kavga etmemize yol açtı

Avatar Of Jigolo Ilan
Author: jigolo ilan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir