Ankara’da Jigolo Bayanlar

Merhabalar herkese sizlere kendimi tanıtayım ben Selin 37 yaşındayım başak burcu bir bayanım.Ankarada hizmet sunan bakımlı beylerle tanışmak onları gecelik kiralamak istiyorum.Yenimahallede kızımla tek yaşıyorum,Teknik ressamım iş hayatım yorucu ve yoğun kendime çok vakit ayıramıyorum,bu yüzden kayıt olup yaşım geçmeden aradığım kişiyi web sitesinden bulmaya karar verdim.

Ankarada oturan jigolo ve masajdan anlayan erkeklerle görüşebilirim,İlkin sohbet ve anlaşmayı becerebilirsek sonrasında elektrik alırsam cep numaramı paylaşırım.İlk buluşmada cinsellik beklemeyin lütfen.

Ankara yenimahallede tanışmak isteyen kadınlarla arkadaş ol 

Bende Ankarada ajansa kayıtlı erkek seks arkadaşı kiralamak için jigolo ajansına başvuruda bulundum.Profilimde sosyal medya hesaplarımı paylaşmayacağım.Çünkü ilanıma bakıp gizli numaradan arayan çok sapık zihniyetli adamla karşılaşıyorum.Kaın başına bunlarla uğraşmak çok zor.

Ayrıca evlilik düşünmüyorum bunu iş ilanımda belirteyim,ciddiyet aramıyorum size yalan söylemeyeceğim.Geleceğe dönük bir planım yok.Takılmalık ilişki şuan daha tatlı.Partnerimle takılmak,clupler,barlar, gece hayatına akmak popüler olmak düşman çatlatmak daha tatlı :- )

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *