Çanakkale Jigolo Berke

Merhabalar adım berke Çanakkale ilinde Devlet memuru olarak hayatıma devam ediyorum.Cinsel performansım güçlü olduğundan çanakkalede jigolo olmaya karar verdim.

35 yaşında bir evlilik yaşamış mutlu olmayı amaçlayan bir beyim.Olgun dul bayanlarla arkadaşlıklar kurmak amaçlı bu siteye kayıt oldum.Hobilerim arasında spor yapmak,Tv netflix izlemek, Arabesk müzikler diyebilirim.

Çanakkale ve çevresinde jigolo tutmak isteyen tüm azgın bayanlara seks partneri olabilirim.Başvurmak isterseniz benimle iletişime geçin.Numaramı ve whatsapp no yazıyorum.(0554.563.XX.XX) Kişisel Gizllilik nedeniyle sadece kayıtlı üyeler görebilir Ulaşın sevişlim se

Çanakkale bigada jigolo arayan bayanlarla görüş

Biga ve çevresinde oturan jigolo arayan dul kadınlar size bi telefon kadar uzağım.İlanımı gördüyseniz bana mesaj atın.Cinsellikte doyma noktasına ulaşmak için ilk olarak göz doygunluğunun yakalanmasının gerekliliğini çok iyi biliyorum. Bu yüzden kızların ilk olarak gözlerini doyuruyorum, sonrasında yatakta yılların bana getirmiş olduğu tüm tecrübeyi onlara zevk vermek için en ince ayrıntısına kadar kullanıyorum.

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *