Kuşadası Birkan 29

Merhaba bayanlar ben birkan aydın kuşadasında kiralık partnerim üniversite öğrencisiyim geçim sıkıntısından dolayı rentboy olmaya karar verdim.Özellikle turistlere hizmet veriyorum çünkü yabancı dil biliyorum. 29 yaşlarında ve fit bir vücuda sahibim. saat ücretim 100 TL.At şeklinde taş şeklinde hanım arkadaşlarla tanışıp görüşmek hoşuma gidiyor.

Etine dolgun olgun alev ateş fıstıklarla ilgileniyorum,Genç çömezler bana gelmez yaşlı ve anlayışlı olmalı,hem önden hem arkadan yapmayı seviyorum bu da benim tarzım ,Olması olanaksız mı ?Tek isteğim temizlik ve onun haricinde da hususi bir isteğim yok hanımefendilere hizmet etmeyi beylikdüzü escort severim. Evlilerde benimle temas kurabilir sex mevzusunda doyumsuz olmanız ilişkiyi 10 kat daha güzel hale getirir.

Aydında arkadaşlık için bu sitedeyim gecelerinde vakit geçirelim diyorsanız, oldukça değişik ortamlarda değişik eğlencelerde zamanımızı geçirip, beraberliğimizi özlediğiniz güzellikte yaşarız. Size onlarca pozisyonla renklenmiş bir cinsellik vaat ediyorum. Yakışıklı ve yapılı görüntümle  koluna girerek ortamlara katılıp kalabalıkta eğlenmekten oldukça haz duyacaksınız

Yorum yapın