İçeriğe geç

Hakkımızda

Nisan 2015’te web üzerinde faaliyete geçen jigolokayitci.com, online flört endüstrisinin öncülük etmiş ve şu anda 81 ilfr hizmet vermektedir. Bekarların özel biriyle tanışma ihtimalini arttırmak için romantik fırsatlar sunmaktayız. Yıllar içerisinde insanların ne istediğini ve aşkı yakalamak için hangi araçlara ihtiyaç duyduklarını öğrenmeye devam ettik. Bekarları bir araya getirmek için bugüne kadar birçok yol katettik.

Ne Yapıyoruz?

Birlikte çalıştığımız ülkelerin sayısı ve dillerdeki çeşitlilik, herkesin kendine uygun bir eş bulabilme şansını arttırmaktadır. İnsanlar için romantik ilişkiler önemlidir ve hayatta en değerli şeylerden biridir. jigolokayitci.com olarak amacımız, insanlara bu özel bağı keşfetmeleri için yardımcı olmaktır. Teknoloji ve internetin gelişmesiyle beraber online flört sektöründe ilerlemiş ve yeni fırsatlar sunmuşuzdur.

Nasıl çalışır

Aşkın önemini biliyor ve insanların ömür boyu mutlu bir ilişki yaşayabilmesi için destek vermeye devam edeceğiz. olarak, herkesin kendisiyle uyumlu bir , bekarlara aradıkları ilişki türünü bulmalarına yardımcı olmayı misyon edinmiştir. Ve bu konuda oldukça başarılı olduğunu düşünmektedir. Her ay, dünyanın dört bir yanından yüzlerce mutlu çiftin hikayelerini

Bekarların tanışma yeri

Milyonlarca bekarın hayalleri gerçeğe dönüşsün diye sürekli olarak gelişmeye ve yeniliklere açık olmaya devam ediyoruz. İnsanların aşkı bulma yolculuğunda ihtiyaç duydukları araçları sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde bekarları bir araya getirmek konusunda 1995 yılından bu yana büyük ilerlemeler kaydettik. Kendi eşleştirme algoritmamızla, kişilerin özelliklerine ve tercihlerine en uygun olan potansiyel partnerleri bulmalarını sağlıyoruz.