You are currently viewing Geliboludan Rana

Geliboludan Rana

Merhaba! Benim adım Rana ve ben çanakkale geliboluda yaşıyorum. 37 yaşındayım ve artık hayatıma biriyle devam etmek istiyorum. Uzun süredir beklemekten yoruldum ve evlilik için hazır olduğumu hissediyorum. Ancak, aradığım kişi sadece bir eş değil, aynı zamanda en iyi arkadaşım olacak.

Bir ilişkide önemli olan şeylerden biri samimiyettir. Kendi kendime gülmekten hoşlanmama rağmen, birlikte neşeli anlar paylaşabileceğim, derdime ortak olacak birini arıyorum. Yürüyüşe çıkmaktan veya kahve içmeye gitmekten keyif alan biri olması da harika olurdu. Ayrıca dürüstlük ve saygı da benim için çok önemlidir. Birbirimize açık olmalıyız, ne yaparsak yapalım birbirimizi destekleyebilmeliyiz.

Ayrıca, benim gibi çanakkalede gelibol yaşayan evlilik konusunda ciddi olan biriyle beraber olmak isteyen bir beyfendi arıyorum. Hayatta her şeyin maddi olmadığını biliyorum ancak gelecek planlarımızda finansal durumumuzun da uygun olmasını tercih ederim. Dürüstlük, saygı ve sadakatin yanı sıra işine saygılı, düzenli bir hayatı olan, ailesi ve arkadaşlarına önem veren biriyle olmak isterim. Eğer sen de benimle bu yolda ilerlemek istersen, hayatımızda güzel anılara imza atabiliriz.

Bir cevap yazın