Çarşamba Melda 40

Merhaba, ben Melda. Samsun Çarşambada erkek tutmak için burdayım.Bir süredir dul kaldım. Yalnızlığın zorluklarını hissetmeye başladım ve artık hayatıma yeniden biriyle devam etmek istiyorum. Ancak bu sefer, evlilik düşünebileceğim bir bey arıyorum.

Kendimi tanıtmama izin verin. Ben 40 yaşındayım ve mesleğim öğretmenlik. Eğitimli, neşeli, açık fikirli ve sosyal biriyim. Boş zamanlarımda genellikle kitap okumaktan, müzik dinlemekten ve yürümekten hoşlanırım. Ayrıca gezmeyi de çok severim. Keşfetmek, yeni yerler keşfetmek ve kültürleri deneyimlemek için heyecan duyarım.

Bir ilişkide aradığım şey sadakat, dürüstlük ve anlayıştır. Karşılıklı saygıya dayanan sağlam bir temel üzerine inşa edilmiş güçlü bir bağ benim için önemlidir. Hayatta iyi günler olduğu kadar kötü günler de vardır ve işte o anlarda yanımda olacak birini arıyorum. İdeal olarak, hobilerimize ortak olabilecek ve her ikimizin de keyifle yapabileceği aktivitelerde beraber vakit geçirebileceğimiz biri olmasını umuyorum.

Kendine güvenen, samimi ve neşeli biriyle tanışmak için sabırsızlanıyorum. Benim gibi düşünen beylerin bana ulaşmalarını bekliyorum. Uzun süreli, mutlu bir ilişki kurmaya hazır olanlara kapım her zaman açık!

Yorum yapın