Gülcan Edirne

Gülcan Edirne

Edirne Jigolo Arıyorum Slm beyler jigololar ben olgun hanım Gülcan Edirne jigolo arayan bayanlar dan biri olmak isterim Edirne Keşan’da yaşayan otel işletmeciliği gerçekleştiren 35 yaşlarında fazlaca bakım bir bayanım. Bekar olduğum için her hafta tertipli olarak sex yapmaktayım.

Bilhassa otelime gelen müşterilerle birlikte olmaktayım.Sende  Edirne jigolo vk twitter gerçekleştiren bir müşterimle birlikte oldum. Bana fazlaca yakın hissettirmişti kendini ve ona açıkça tavsiye sundum. Sikicilikyaptığını öğrendiğimde fazlaca neşeli olmuştum. Ustalaşmış biriyle sex yapmak daima beni doygunluk etmiştir. Hakikaten fazlaca iyi sex deneyimini bana yaşattığı için bu beye teşekkür ediyorum.

Ben kendi temizliğine ve bakımına fazlaca dikkat eden bir kadın olduğum için karşımdaki adamdan da tek istediğim özellik budur şu sebeple bakımsız özensiz temizliğine ehemmiyet vermeyen bir bayanla birlikte olmak asla kabul edebileceğim bir durum değil. Edirne jigolosu arıyorum.Eğer sizde kendinize minimum benim kadar güveniyorsanız benimle iletişime geçin ve biran ilkin birbirimizi zevkin doruklarına çıkaralım

2 thoughts on “Gülcan Edirne

  1. Merhaba gülcan hanım sizinle tanışmak isterim eger sizde uygun görürseniz tam bir sex makinesiyim sizi iyi tatmin ederim pişman olmazsınız.

  2. merhaba gülcan hanım geçici süreli keşandayım isterseniz tanışabiliriz.eğer uyum sağlayabilirsek görüşmeye devam edebiliriz sizde isterseniz cevabınızı bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir