Eğirdir güler 40

Bende webde arayıştayken bir anda kendimi burda buldum ısparta eğirdirde yaşıyorum.Başvurunuzun iptali yaparken, kendimizi en iyi şekilde tanıtmaya çalışırız. Ben de burada kendimi size tanıtıyorum ve umarım aradığım kişiyi bulabilirim. 40 yaşındayım ve Ispart Eğirdir’de yaşıyorum.

Ispartada erkek arkadaş arıyorum.Hayat dolu bir insanım ve her zaman pozitif düşünmeye çalışırım. Arkadaşlarıma çok değer veririm ve onlarla vakit geçirmek beni mutlu eder.

Aramda olan kişide bazı özellikler olmasını istiyorum. İlk olarak dürüstlük ve sadakat benim için çok önemlidir. Ayrıca mizah anlayışının da gelişmiş olması hoşuma gider. Karşımdaki kişiye saygılı ve anlayışlı olması da önemli bir faktördür. Birlikte sorunların üstesinden gelmek ve birbirimize destek olmak istiyorum.

Ama tabii ki ilişkilerde her zaman sorunlar olabilir. Önemli olan bu sorunları birlikte çözerek daha güçlü hale gelebilmektir. Bu yüzden karşımda ki kişinin problem çözme yeteneği de oldukça önemlidir. Herhangi bir konuda tartışmaktan kaçınmam ama bunu yaparken de karşılıklı saygıyı gözetirim.

Umarım bu site bana gerçekten ödül gibi biriyle tanışma fırsatı sunar. Kendime uygun biriyle tanıştığımda, hayatı daha güzel ve anlamlı hale getirmek için elimden geleni yapacağım.

Yorum yapın