Nizip Elif 40

Selam arkadaşlar, ben Elif. Yaşım 40 ve Nizip’te yaşıyorum. Yazılım şirketinde çalışıyorum ve hayatımın birçok yönüne hakim olan teknolojiden çok keyif alıyorum. Ancak bu güzelliklere rağmen hayatımda bir eksiklik hissediyorum: sevgi dolu bir erkek arkadaşa ihtiyacım var.

Kendimi tanıtacak olursam; doğal güzelliğe önem veren, spor yapmaktan hoşlanan ve sağlıklı beslenmeye özen gösteren birisiyim. Sosyal ve uyumlu bir kişiliğe sahibim, her zaman yeni insanlarla tanışmaya açığım. Beni heyecanlandıran şeyler arasında gezmek, kültür turları yapmak, lezzetli yemekler yemek gibi aktiviteler bulunuyor.

Ama her ne kadar bunları yapmaktan keyif alsam da yanımda bir partnerim olmadığı için mutsuz hissediyorum.İyi kalpli gaziantepte oturan evlilik düşünen bir beyle tanışmak isterim.Umarım buradan gerçekten sevdiği insana rastlayanlardan biri olurum. Beni anlayacak, destekleyecek ve bana güven verecek biriyle tanışmak için sabırsızlanıyorum. Kendini benimle eşsiz bir maceraya atabilecek olan beyleri bekliyorum!

Yorum yapın