Esen Elazığ

İsmim Esen şehrimi oldukça seviyorum ve senelerdir burada yaşıyorum Elazığ jigolo ajansına bağlı partner kiralamak isterim,Erkekler hep hanımefendiler ile birlikte olmak ister fakat bunu muntazam şekilde yapmak için asla çaba göstermezler. Bayağı sex pozisyonları ile geçiştirip kendilerini doyum ederler. Ta ki ben bu işi profesyonellerin yaptığını da öğreninceye kadar.

Elazığ jigolo sitesi üyeleri ile görüşme sağlamaktayım bu şekilde hem cinsel hayatım oldukça keyifli ve renkli oluyor hem de birinin sorumluluğunu taşımamış oluyorum. Benim sizden tek bir isteğim var oda kendine ve cinsel performansına güvenen erkeklerle beraberlik yaşamak isterim ilk tercihim daima genç elazığ jigolo arayan zengin bayanlar nerede?

Bu işte ne kadar iyi bulunduğunu duyunca hayalimde ki adama yakın bir jigolo olmak isterim diyen bir adam ile iletişime geçmek isterim lütfen mesak atın,eski sevgilim kendisinden oldukça beni düşündüğünü daha ilk ilişkimizde gösterdi. Her şeyi oldukça iyi yapıyor ve görmediğim değişik pozisyonlar karşıma çıkıyordu. Bu sizin siteniz yardımıyla oldu.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*