Facebookta bayan arkadaş nasıl bulunur

Sizde facebookda dul ve türbanlı bayan arkadaş ekleme ve bulmak için neler yapmalıyız Sorusunu sormuşsunuzdur?.Öncelikle tek tek isim yazıp il ve ilçe kısmına size yakın yerleri yazın.Eğer çok fazla arkadaş ekleme talebi gönderirseniz, bu durum facebookta bayan arkadaş nasıl bulunur ?,kullanım şartlarına uymadığı için, bir süre arkadaş ekleme imkanınız site tarafından engellenebilir. Böyle bir durumda arkadaş ekleme talebi göndermeden önce bir süre beklemeniz gerekir. Eğer çok sık arkadaş talebi göndermezseniz hesabınız otomatik olarak düzelecektir.

Bir süre Fb olgun bayan düşürmek için hesabınızı kullanmayın veya eklediğiniz kişilerin sizi kabul etmelerini bekleyin. Normal şartlarda 10 ile 15 gün arasında“Arkadaş Ekleme” opsiyonunuz kendiliğinden düzelecektir. 15 gün süresince hiç bir arkadaş ekleme isteği ve mesaj gönderiminde bulunmayın! Normal şartlarda Facebook bayan arkadaş arıyorum kız arkadaş bulma programı kriteri budur, ancak her gün 20 defa ekleme talebinde bulunursanız, arkadaş ekleme imkanınız açılmayacağı gibi, hesabınız da kapatılabilir.

Arkadaş Ekleme” opsiyonunuz kendiliğinden düzelecektir. 15 gün süresince hiç bir arkadaş ekleme isteği ve mesaj gönderiminde bulunmayın! Normal şartlarda Fb bayan bulan uygulamalar android ve app store  kriteri budur, ancak her gün 20 defa ekleme talebinde bulunursanız, arkadaş ekleme imkanınız açılmayacağı gibi, hesabınız da kapatılabilir. Arkadaş ekleme isteği göndermeden önce bir kez daha düşünüp, özellikle tanımadığınız kişilere istek gönderirken çok dikkatli olmanız gerekir.

Facebook kadın grupları eklemeniz engellendiyse, bu yakın zamanda hesabınızdan gönderilen arkadaşlık isteklerinin bir çoğunun yanıtlanmamış olmasından da kaynaklanıyor olabilir. Yani gönderdiğiniz arkadaşlık isteklerinin kabul edilmemesi, insanların sizin arkadaşlık isteklerinize onay vermemesi Facebook tarafından fark edilir ve şüheli bulunur. Yabancı kişilerden arkadaş olmayı istemiş olmanızın yanı sıra, Facebook sevgili bulma grubu kullanıcılarının istenmeyen davranış olarak şikayet ettiği başka davranışlarda bulunmanız da bir sebep olabilir. Bu özelliği tekrar kullanmanıza izin verildiğinde, hesabınıza ilave sınırlamalar koyulmasını önlemek için sadece tanıdığınız kişilere arkadaşlık isteği göndermenizi öneririm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir