Florya Cüneyt

Herkese selam benim ismim Cüneyt 23 yaşında fazlasıyla dikkat çekici yakışıklılığa sahip özgüveni yüksek bir jigolo sitesi Floryada yaşıyorum üniversite öğrencisiyim yaklaşık 2 senedir şu an çalıştığım ajansın bana yönlendirdiği mutsuz ve olgun ama bir o kadarda deneyimli seksin ne demek olduğunu bilen o büyük zevki en doruklara çıkarak yaşamayı isteyen istekli ve arzu dolu olan bayanlar ile görüşme imkanı sağlamış oldum.

Öncelikle ajansıma bir teşekkür etmek isterim çünkü her zaman müşterisinin gizliliğini ve güvenini birinci planda tutan kaliteli ve seviyeli bir jigolo ajansı olmayı başardıkları için beni hiç bir zaman yanıltmadılar çok kaliteli bayanlar ile görüşme sağlamamda her zaman bana yardımcı oldular.

jigolo olmak istiyorum Ben esmer siyah gözlü 1.94 boyunda 90 kilo kaslı ve atletik bir vücuda sahip olan cinsel performansımın sınırsızlığı sebebiyle sizi sabahın ilk ışıklarına kadar zevkten zevke uçurup ayaklarınızı yerden kesebileceğime emin olabilirsiniz. Sekste hiç bir sınırım yada olmaz dediğim bir durum yok çünkü bence sekste sınır ve kural olmaz.

Zaten kurallar ile yapılan seks bence hiç bir kişiye zevk vermez üniversite öğrencisi olduğum için maddi zorluklar sebebiyle bu işe başlamış olsamda şu anda olduğum konumdan her açıdan jigolo başvurusu çok memnunum hem maddi olarak kendi ayaklarımın üzerinde durma imkanı sağladım hemde mutsuz cinselliğe aç bayanları performansım sebebiyle sekse doyurmuş oluyorum.

Eğer sizde benimle eğlenceli ve zevk dolu saatler yaşamak isterseniz size bir telefon uzaklığında olduğumu hatırlatmak isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir