Fulya Araban 36

Merhaba! Ben Fulya, 36 yaşındayım ve Gaziantep’te Araba’da yaşıyorum. Burada yalnız başıma hayatımı sürdürmeye çalışıyorum ama artık yanımda biri olsun istiyorum. Bu sebeple erkek arkadaş arayışına girdim.

Günümüzde teknolojik imkânlar sayesinde internet üzerinden pek çok şeyi halledebiliyoruz. Ben de online satış yapıyorum ve işimi büyük oranda bu platformlardan gerçekleştiriyorum. Ancak ne yazık ki burada tanıdığım insanların çoğu beni anlamıyor, dertlerimi dinlemiyor veya destek olmuyor. Bu durumda yalnızlığı daha da hissediyor ve içimdeki boşluğu dolduracak birine ihtiyaç duyuyorum.

İyi niyetli gaziantepte yaşayan erkek arkadaş arıyorum.Kendime uygun biriyle tanışmak için buradan yardım almayı düşündüm. Umarım böylelikle hem arkadaşlık hem de aşk adına güzel bir yolculuğa çıkabilirim. Bana eşlik edecek, zor zamanlarımda omzuma yaslanacak, beni seven ve değer veren biriyle tanıştığıma inanıyorum. Hayatın bütün güzelliklerini paylaşabileceğim birinin yanımda olduğunu bilmek bile beni mutlu ediyor. Şimdilik bu kadar, umarım beni anlayan, kalbi güzel biri karşıma çıkar. Teşekkürler!