manisa jigolo 2 1 jpg

Selam dul bayanlar nasılsınız Ben Furkan Manisa alaşehirde ikamet ediyorum manisa jigolo üyesiyim kırkağaç,salihli ilçelerinde bir kaç bayanla deneyimim oldu uzun zamandır bu işi yapıyorum.Tecrübeli, ne yaptığını bilen bir manisalı rentboy ile daha önce tanıştığınızı hiç ama hiç sanmıyorum. Uzun yıllardır yaptığım bu işte formda kalmak için her gün çalışmaktayım. Kendimi işimi adadığım söylenebilir.

 

manisa arkadaşlık sitesi ilanları

Bakımlı, iyi giyimli, bir o kadar da performansı yüksek bir erkeğim. Eşinizden sıkılmış olabilirsiniz. Yalnız veya eşinizle beraber mutlu dakikalar geçirebiliriz. Benimle iletişim kurmanız kâfidir. Gerisini ben zaten kolayca hallederim. İster sizin, ister benim evimde veya sizin belirlediğiniz bir otel odasında sizinle birlikte olmaya hazırın.

Tek yapmanız gereken numarayı çevirmek.seks benim için üç öğün gibi sürekli dimdik ve sekse açım tükenmek nedir bilmem kilitorisini dilimle darbelediğindr çığlık atmamam için sana bir oyuncak getirebilirim bebeğim fantezilere açığım manisa jigolo siteleri üyesi  partner arayan bayanları bekliyorum,

Manisa bayan arkadaş arıyorum swinger ve grup seks olduğunda iki kadını kendim tatmin edebilicek kadar yetenekliyim.sevişirken maske takmayı seviyorum ve sadece boşaldığında maskemi çıkartıyorum maskemi çıkartmak istermisin ?Sana ait olduğum sürede sesimle bile sesini tatmin ederim ben kendime güveniyorum eğer sekse doymak istersen iletişime geç mersin jigolo kayıtları başladı seni gecenin her saati bekliyo olucam beni aramaktan çekinme.