Gaziantep Jigolo Elif

elif gaziantepte jigolo aııyor

İyi günler müstakbel taliplerim 🙂 Ben Elif Gaziantepin şahinbeyde erkek tutmak için buradayım.Aradığım beyde cinselik yönüyle uzmanlık istiyorum.44 yaşında tatlı bir kadınım.Küçük bir butik işletiyorum.Ömrümün sonlarına doğru hem cinsel hemde kalben mutluluğu yakalamak istiyorum.

Kendi kendine yetebilen ayakları üstünde durabilen olgun bir kadınım.Gaziantepte sosyal çevrem olmadığından gaziantep sitesine kayıt oldum.Amacım burada erkek üyelerle tanışmak,arkadaş olmak ve cinselliği doyasıya yaşamaktır.

Gaziantepte aradığın bayan arkadaşı bul

Gaziantepin uzman beyleriyle deneyimli bir seks hayatına sahip olmak istiyorum.Umarım aklımdaki kişi sensindir.İlanımı gören mesaj atsın lütfen.Adayımın benim gibi çöpsüz üzüm olmasını, ilgili, alakalı, bakımlı olmasını istiyorum,Gerekirse tanışıp anlaşırsak önce burdaki kaydımı iptal ederim sonra ise beraber yaşamak bile mantıklı fikir olabilir.

Tel no paylaşımı yapmayacağım çünkü sapığı, işsizi çok oluyor, Ciddiysen bana site aracılığı ile mesaj at profiline kaydına bakıp inceleyim ve arkadaşlık kurabilir miyiz ? düşünmek isterim,çünkü herkesle görüşen biri değilim, boşanmış olmanın dezavantajını elbette yaşıyorum ama bu hayallerimi erteleyeceğim anlamına gelmez, İlanımı okuyup değerlendirirseniz sevinirim öpüldünüz Cnmm.

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *