Gözde Ağrı

Merhaba ben Gözde Ağrı ilinde yaşıyorum jigolo kiralamak isterim,bigün Arkadaşımla bir partiye katılacak. Bu parti birinin evindeydi ve içki alkol bolca olacaktı. Sonrasında da cinsellik olacaktı. Bu yüzden arkadaşımla bir web sitesi üstünden bir adam kiralamaya karar verdik.

Partiye birlikte gittik. Her şey oldukça güzeldi. İçkilerimizi içtik, coştuk sonrasında cinsellik yapma isteğimiz oluştu.Ağrı jigolomuz ile derhal villanın bir odasına geçtik. Arkadaşımdan başladı sonrasında sıra bana geldi. İnanamıyordum bu kadar usta işi bir seksi daha ilkin yaşamamıştım. Bu tecrübeden sonrasında o cinsellik partnerini evimize çağırmaya devam ettik.

Kostümlerim tamamen erotizmi zirve ulaştırmaya yönelik hususi olarak üretilmiş tasarımlar olduğundan bu şekilde ateşlileri hiçbir bedende göremezsiniz. Cinsellik mevzusunda günlük yaşamda göreceğiniz ya da rakiplerim içinde buluşacağınız bir çok hanımdan daha kaliteli bir bayanım. 33 yaşındayım, beyaz tenliyim, 160 boyundayım, öğrenciyim ve 50 kiloyum. Ağrı olgun hanımefendi ilanımdan bana ulaşacaklarla ucuz cinsellik görüşmeleri yapıyorum. Bir hanımda görmek isteyim göremediğiniz, almak isteyim alamadığınız her heyecanı ve zevki bende görüp alabiliyorsunuz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*