edirne jigolo

Gülcan Edirne jigolo

edirnede jigolo arayan bayanlar

Slm beyler jigololar ben olgun hanım Gülcan kendime edirne jigolo twitter kiralamak isterim Keşan’da yaşayan otel işletmeciliği gerçekleştiren 35 yaşlarında fazlaca bakım bir bayanım. Bekar olduğum için her hafta tertipli olarak sex yapmaktayım.

Bilhassa otelime gelen müşterilerle beraber olmaktayım. Jigololuk gerçekleştiren bir müşterimle beraber oldum. Bana fazlaca yakın hissettirmişti kendini ve ona açıkça tavsiye sundum yaptığını öğrendiğimde fazlaca neşeli olmuştum. Ustalaşmış biriyle sex yapmak daima beni doygunluk etmiştir. Hakikaten fazlaca iyi sex deneyimini bana yaşattığı için bu beye teşekkür ediyorum.

edirne jigolo sitesi

Ben kendi temizliğine ve bakımına fazlaca dikkat eden bir hanım olduğum için karşımdaki adamdan da tek istediğim özellik budur şu sebeple bakımsız özensiz temizliğine önem vermeyen bir bayanla beraber olmak asla kabul edebileceğim bir durum değil. Edirne jigolosu arıyorum.Eğer sizde kendinize minimum benim kadar güveniyorsanız benimle iletişime geçin ve biran ilkin birbirimizi zevkin doruklarına çıkaralım

0 yorum

  1. Merhaba gülcan hanım sizinle tanışmak isterim eger sizde uygun görürseniz tam bir sex makinesiyim sizi iyi tatmin ederim pişman olmazsınız.

  2. merhaba gülcan hanım geçici süreli keşandayım isterseniz tanışabiliriz.eğer uyum sağlayabilirsek görüşmeye devam edebiliriz sizde isterseniz cevabınızı bekliyorum

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir