You are currently viewing Toruldan Seda

Toruldan Seda

Adım Seda ve Gümüşhane Torulda yaşıyorum. Yaşım 40 sadece 18 lik çıtırlara taş çıkarır bir vücudum vardır. Büyük penis hastasıyım,özellikle pornolarda zencilerinki gibi kalın ve uzun istiyorum.Esmer güzeliyimdir. İnsanlarla kontakt becerim oldukça yüksektir ve muhabbeti oldukça severim.Gümüşhane Torulda erkeğim olacak beyi arıyorum .

Bu talebim belki bazılarına garip gelebilir, ancak beni anlamayanlar için açıklama yapmak istiyorum. Ben yalnız yaşayan bir kadınım ve hayatımda yeni bir heyecan arayışındayım. İnsanların farklılaşmaya başladığı bir dünyada yaşıyoruz ve herkesin kendine göre özgün ihtiyaçları var.

Bazı insanlar partnerlerini keşfetmeye çalışırken, ben de aynısını yapıyorum. İnovasyonlara açık olan biri olarak yeni deneyimlere açığım ve bunu paylaşabileceğim biriyle tanışmak istiyorum. Bunun yanı sıra liderlik yeteneklerimi geliştirmek ve daha iyi yönetebilmek adına da birileriyle bir şeyler paylaşmak bana ilham veriyor. Böylesi bir durumda olmanın avantajını kullanarak, kendi değerlerime uygun kişilerle iletişime geçmek istiyorum. Hayat kısa, zaman kaybetmeden bu deneyimi tatmaya karar verdim.