erkek resim 5 2 1 jpg

Lise mezunu kendinden emin bir delikanlıyım gece gündüz 31 çekmekten yoruldum bende düzce jigolo olma sitesinde erkek üye olmaya karar verdim bir çok bayanın bu siteye başvuru yaptığını duyunca sizlere hizmet sağlamak isteyim Düzce ilinde bayanlara hizmet sağlamak amaçlı siteye kayıt oldum bir çok bayan benle görüştü ve jigololuğu meslek haline getirdim İlişki konusunda çok cömert bir beyim kadının ne istediğini gözünden anlarım Düzce’de ikamet ikamet etmekteyim

Merhaba dostlar adım Nagihan 39 yaşındayım edirneliyim çorluda yaşıyorum evlendim boşandım iki kızım var biri başı bağlı biri okuyor kendi hayatımda i… Eminim sizinde benim gibi kalbiniz kırık. Bir sevda yaşadım kaçarak evlendim ailemi kaybettim. selam dostlar ben Yeşim 34 yaşındayım Tekirdağda yaşıyorum. Bunun dışında dost aramaya geldim. Ancak bu hususta bugüne kadar şansım hiç dönmedi. Yani arkadaşlarımdan bazıları geçimsizlik, hasetlik yahut anlaşamama gibi durumlardan ötürü ayrıldılar. Şahsen ben erkek dost ayrımı gözetmem. Bunu diyenler esasen sevgi değil para bekleyen bayanlardır. Mesaj atan herkese hemen dönüşümü yapar, görünümlü ararım. Mesajlarınızı buyurun iletin ben de okuyup numaramı vereyim.

Lütfen kendinize iyi bakın ve aradığınız aşkı bir an evvela bulun.düzce jigolo kadın siteleri sayesinde evlenmek talip memur bayanlar arasındayım dostlar. Memur olduğum için gerçekte azıcık ciddilik Pelin ben selamlar nasılsınız bakalım? Merhabalar ilk olarak. Ayrıca güvenilir ajansa başvurun ,evlilik ilanları telefon numaraları konusu ile ilgili arayış içindeyseniz azıcık sabredin ben varım bundan sonra. Arkadaşlar nasılsınız ilk olarak bunu sorayım? istanbul jigolo arayan bayanlar evlenmek talip bayanlar arasındayım dostlar. Tabi ki muhabbet ederiz Kocaman selamlar Almanya’dan Esra ben. Gerçekten günün her saatinde düşünüp durdum ve kararımı verdim. Tabi evvela dost olarak yola çıkarız.