Hakan Jigolo Partner

Hakan Ev Arkadaşı Arıyor

Selam ben Hakan jigolo ajansı aramamı bu site ile son buldurdum.24 yaşlarında bu meslekte ustalaşmış olarak ilerlemiş bir jigoloyum ortalama 4 yıldır müzakere sağlamaktayım masörlük eğitimi de aldım. Hususi yağlar hikayesinde çok başarılıyım şayet ki sizde öncelikle masaj yaptırıp hemen sonra size eğlenceli saatler yaşatacak bir jigolo ile görüşmek dilerseniz doğru adrestesiniz anlama gelir.

 

Jigolo sitesine yeni kayıt oldum.Ben 1.90 boylarında 73 kilogram kendine ve şahsi bakımına dikkat eden yakışıklı ve karizmatik bir jigoloyum üniversite mezunuyum edebiyat bölümünden mezun olduktan sonrasında mesleğimi hiçbir süre yapmadım.

 

jigolo olmak istiyorum Şundan dolayı sanırım benim bu dünya üstünde yapabileceğim en iyi meslek jigololuk şundan dolayı benim kadar bayan ruhundan anlayan hanımefendilerin bir çiçek bulunduğunu unutmadan onları iyi mi koklamam icap ettiğini bilen ince fakat istenildiği süre oldukça sert olabilecek bir erkeğim jigolo başvurusu şayet sizlerin de hayallerinizi süsleyen adam profili bu şekildeyse bence daha çok zaman kaybetmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir