İçeriğe geç

Bize ulaşın

Contact. [email protected]

100% Müşteri memnuniyetini hedefleyen iş garantili jigolokayitcida iletişime geçerek bize ulaşabilirsiniz.7/24 yazabileceğiniz,yorum bırabileceğiniz iletişim telefon numaramızdan bizlere ulaşınız.

İletişime nasıl geçebilirsiniz?

Eğer bir partner bulmak için iletişime geçmek istiyorsanız, birkaç farklı seçeneğiniz vardır. İlk olarak, [email protected] adresine e-posta göndererek veya üstteki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizinle sürekli olarak ilgilenecek ve sorularınızı yanıtlayacaktır

Müşteri memnuniyeti önemi

Müşterilerimizi memnun etmek,çağrı merkezimizde en önemli konudur. bir işletmenin başarısı için son derece önemlidir. Bir müşteri, ürün veya hizmeti satın alırken, güvende ve desteklenmiş hissetmeyi ister. Bu nedenle, herhangi bir faaliyete katılmadan önce güvenlik sağlamak çok önemlidir.,

Şikayet ve öneri için mail gönderiniz

Bir kişi tanıdık olmayan bir web sitesine katıldığında, potansiyel üyeler üzerinde arka plan kontrolleri gerçekleştirilerek güvenlikleri sağlanmalıdır. Bu, siteye kaydolmak isteyenlerin kimliklerinin doğrulandığı anlamına gelir. Böylece, kullanıcılar kendilerini güvende hisseder ve siteye olan güvenleri artar.

Çağrı merkezi Müşteri hizmetimiz 7/24 aktif

Müşteri hizmetimiz, çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Şirketimize mail yoluyla da ulaşabilirsiniz, [email protected] adresinden bize ulaşmanız mümkündür.

Temsilcinizle görüşme ayarlayın

Şikayette bulunabilirsiniz, yada bir istekte soru veya sorunlarınız için her an bizlere ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için burada bulunmaktadır. Bize mail atarak ya da telefon ile iletişime geçerek istediğiniz bilgileri alabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.