Dinar ırmak 37

Merhaba, benim adım Irmak. Afyon’da yaşıyorum ve evlenecek bir adam arıyorum. Kendimden bahsedecek olursam, çok açık fikirli ve samimi biriyim. Arkadaşlarım genellikle beni gülerken bulurlar çünkü hayatın her anından keyif almayı seviyorum.

Afyonda erkek arkadaş arıyorum.Aynı zamanda doğa yürüyüşleri yapmaktan ve yeni yerler keşfetmekten de büyük zevk alıyorum. Müzik dinlemeyi ve kitap okumayı da severim. Hayatta öncelikli hedeflerimden biri kendime sürekli olarak gelişebileceğim yeni şeyler öğrenmek. Bu nedenle, yeni tecrübeler kazanmaya ve dünyayı daha iyi anlamaya odaklanmış durumdayım.

Bana uygun olan adamın dürüstlük, saygı, samimiyet ve mizah anlayışına sahip olması gerekiyor. İletişimin önemini biliyorum ve bu nedenle bir ilişkide sağlıklı bir iletişim kurmanın ne kadar önemli olduğunu da kabul ediyorum. Benim için en önemlisi mutlu bir beraberlik sürdürmektir ve bu ancak karşılıklı anlayışa dayalı bir ilişkiyle mümkündür. Uzun vadeli bir ilişki aradığım için aceleci davranmam ama aynı zamanda zaman kaybetmeyi de sevmem. Doğru adamı bulduğumda, hayatımızdaki sonraki adım için hazır olmaya hevesliyim.

Yorum yapın