Meltem İstanbul Anadolu Yakası

Sevişmede aradığını bulamamış Meltem kadın sitemiz aracılığı ile partnerini arıyor,İstanbul Jigolo Arıyorum Meltem ben beyler Türkmen kızıyım,vücudum diridir,nasılsınız İstanbul Kadıköy şeklinde bir yerde pek oldukca jigolo var fakat ben en iyisini isterim. Zira Varlıklı dul bir bayanım Eşim beni 2-3 senedir doygunluk edemiyor ve gizli saklı olarak bir partner isterim.İstanbul jigolo ajansı deneyimim yok yeniyim yani bi kankam bana önerdi burdan bir çok erkekle tanışmış,bende hazır boşanmışım neden olmasın ki dedim,sadece pek oldukça kişiden duyduğum sex hikayesinde usta adamların jigolo siteleri içinde bana en güvenilir olan adres bu deldi,hiç tereddüt bile etmedim icra ettiği bende bu mevzuda bu şekilde bir hizmet almak istiyorum. 30-40 yaş arası yakışıklı erkekler eklesin.

Çoğu bayan benim kadar uzun süre ilişkiye dayanamıyor, üç dört saat seviştikten sonra çoğu yataktan çıkmakta bile zorlanıyor. Bu nedenle en uzun seansımı dört saatlik veriyorum ve sizi elimden geldiğince az zorlamaya çalışıyorum. Azgınlığına güvenen bayanlarla ise istedikleri kadar sevişmeye hazırım. İsterlerse Cuma gecesinden itibaren uzun bir hafta sonunu hiç yatağı terk etmeden tek beden halinde geçirebiliriz. Benim potansiyelime yakın bayanlarla İstanbul jigolo sitesi ilişkimizde süre sınırım olmaz. Seksimde de sınırlarımı sizin sınırlarınız belirler ve ilişkiye şekil verir.

Meltem İstanbul Anadolu Yakası” için 2 yorum

  1. sinan Yanıtla

    Merhaba meltemcim ben Sinan in iyisini arıyorsunuz bende en iyi bir sex yapmak için bu dünyaya geldim sex benim bir parçam sizi emin olun ki mutlu ederim fazlasiyla sizde istarsiniz

  2. Burak Yanıtla

    Slm cnm ist beyoglundan ben burak 5 yıldır bu işle meşgulüm tanışmak istersen tel kadar yakınım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir