Jigolo Ne Demek Kısaca

Kimlere jigolo denir, jigolo nedir ?Sizce jigolo ne demektir ?Belli bir ücret karşılığında her yaştan bayanlarla beraber olmak,onların isteklerini karşılamaktır.saatlik gecelik olarak değişkenlik gösterebilir ve masaj kavalyelik hizmetleride vermek gerekmektedir.

Kelime Kökeni : Fransızca

[isim] Geçimi yaşlı ve zengin bir kadın tarafından sağlanan genç, erkek sevgili, tokmakçı

Kelime Anlamı Kaynağı : Türk Dil Kurumu (TDK) Güncel Türkçe Sözlüğü

 

İster otel ister evde görüşme yapılır ve müşteri memnuniyeti esas alınır.Jigolo ne demek görünüşüne giyimine dikkat eden kadınlar tarafından beğenilen ve istenilen jigoloyum kendime olan güvenim çoğu insan için egolu bir insan olduğumu düşündürsede ben sadece kendini bilen kendi özelliklerinin farkına varmış biriyim işim sebebiyle gündüz görüşmesi sağlayamıyorum ama hafta içi saat 10 dan sonra istediğiniz zaman sizi zevkin doruklarına çıkarabilirim.

Jigolo, para karşılığı kadınlarla cinsel münasebette bulunan erkek seks işçilerine verilen ad.[1] Jigololuk mesleği cinsel münasebet harici gezilerde, çeşitli sosyal aktivitelerde kadının yanında escortluk yapma amacıyla da kullanılmaktadır. Orta yaş ve üzeri kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

 

E yalnızlık da çekilmiyor, bilirsiniz. Ben de çareyi ajansa başvurup birbirine jigoloda neymiş? istemekte buldum. Daha Jigololuk nedir  ne olduğunu bilmeyen erkeler çok var,icra eden o denli fazlaca adam var ki açıkçası bunu öğrenince fazlaca şaşırdım şundan dolayı bu kadar fazlaca jigolo olacağını asla düşünmemiştim. Her neyse.

Söylediğim şeklinde rentboylarla geziyorum, tatile gidiyorum ve bir jigoloyu fazlaca beğenirsem de onunla birlikte oluyorum. Şimdiye kadar beğenmediğim bir adam da çıkmadı. Her şey oldukça yolunda gitti. Ümit ederim bundan sonrasında da aynı şekilde devam ederiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir