Jigolo Ne Demek Kısaca

Kimlere jigolo denir, jigolo nedir ?Sizce jigolo ne demek kısaca tdk ?Belli bir ücret karşılığında her yaştan bayanlarla beraber olmak,onların isteklerini karşılamaktır.saatlik gecelik olarak değişkenlik gösterebilir ve masaj kavalyelik hizmetleride vermek gerekmektedir.

İster otel ister evde görüşme yapılır ve müşteri memnuniyeti esas alınır.Jigolo ne demek görünüşüne giyimine dikkat eden kadınlar tarafından beğenilen ve istenilen jigoloyum kendime olan güvenim çoğu insan için egolu bir insan olduğumu düşündürsede ben sadece kendini bilen kendi özelliklerinin farkına varmış biriyim işim sebebiyle gündüz görüşmesi sağlayamıyorum ama hafta içi saat 10 dan sonra istediğiniz zaman sizi zevkin doruklarına çıkarabilirim.

Kadir inanır youtube videosunda ne demek ulen jigolo denimiştir ?Ücret karşılığı olgun bayanlarla beraber olan erkeklere verilen addın.Tokmakçı da denilir,Yabancı dilde rentboy denir,

E yalnızlık da çekilmiyor, bilirsiniz. Ben de çareyi ajansa başvurup birbirine jigoloda neymiş? istemekte buldum. Daha sikicilik nedir  ne olduğunu bilmeyen erkeler çok var,icra eden o denli fazlaca adam var ki açıkçası bunu öğrenince fazlaca şaşırdım şundan dolayı bu kadar fazlaca seks partneri olacağını asla düşünmemiştim. Her neyse.

Söylediğim şeklinde rentboylarla geziyorum, tatile gidiyorum ve bir erkeği fazlaca beğenirsem de onunla birlikte oluyorum. Şimdiye kadar beğenmediğim bir adam da çıkmadı. Her şey oldukça yolunda gitti. Ümit ederim bundan sonrasında da aynı şekilde devam ederiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir