Jigolo Ne Demektir kısaca Özetlemek gerekirse

jigolonun kelime anlami

Kimlere jigolo denir, jigolo nedir ?Sizce jigolo nedir kısaca anlamı  ?Belli bir ücret karşılığında her yaştan bayanlarla birlikte olmak,onların isteklerini karşılamaktır.saatlik gecelik olarak değişkenlik izah edebilir ve masaj kavalyelik hizmetleride vermek gerekmektedir.

Kelime Kökeni : Fransızca

[isim] Geçimi yaşlı ve varlıklı bir bayan tarafınca sağlanan genç, adam sevgili, tokmakçı

Kelime Anlamı Deposu : Türk Dil Kurumu (TDK) Güncel Türkçe Sözlüğü

 

İster otel ister evde görüşme yapılır ve alan kişi memnuniyeti esas alınır.Jigolo ne demek görünüşüne giyimine dikkat eden hanımefendiler tarafınca beğenilen ve istenilen jigolo ne demek ekşi sözlük kendime olan güvenim bir çok insan için egolu bir insan olduğumu düşündürsede ben bir tek kendini bilen kendi özelliklerinin farkına varmış biriyim işim sebebiyle gündüz görüşmesi sağlayamıyorum fakat hafta içi saat 10 dan sonrasında istediğiniz vakit sizi zevkin doruklarına çıkarabilirim.

TDK SÖZLÜK ANLAMI

Jigolo, para karşılığı hanımlarla cinsel münasebette bulunan adam sex işçilerine verilen ad.[1] Jigololuk mesleği cinsel münasebet harici gezilerde, çeşitli toplumsal aktivitelerde kadının yanında escortluk yapma amacıyla da kullanılmaktadır. Orta yaş ve üstü hanımefendiler tarafınca tercih edilmektedir.

 

E yalnızlık da çekilmiyor, bilirsiniz. Ben de çareyi ajansa başvurup birbirine jigoloda neymiş? istemekte buldum. Daha Jigololuk nedir  ne işe yaradığını bilmeyen erkeler oldukca var,icra eden o denli fazlaca adam var ki açıkçası bunu öğrenince fazlaca şaşırdım şundan dolayı bu kadar fazlaca jigolo olacağını asla düşünmemiştim. Her her neyse.

Söylediğim şeklinde rentboylarla geziyorum, tatile gidiyorum ve bir jigoloyu fazlaca beğenirsem de onunla beraber oluyorum. Şimdiye kadar beğenmediğim bir adam da çıkmadı. Her şey oldukça yolunda gitti. Umut ederim bundan sonrasında da aynı şekilde devam ederiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir