Jigolo olmak istiyorsan yapman gerekenler

Hiç bu mesleği merak ettiniz mi ? Eğer öyleyse, yalnız değilsiniz.Bayanların jigolosu olmak isteyen adaylarımız kayıt olduktan sonra anında işe çıkmaktadır.Hizmet vermek isteyen her yaştan erkek ziyaretçimize uygulaması gereken yol haritasını sunuyoruz.

Başka bir insana nasıl ve ne zaman zevk vereceğinizi seçme özgürlüğüne sahip olmanın heyecanını inkar etmek mümkün değil – paranın satın alamayacağı türden bir zevk.Yasal bir jigolo web sitesiyle bu işe başlamak zor bir karardır.Heves edip kollı sıvayan sonrasında vazgeçen çok kişi var.

Elbette konu hakkında önce bilgi sahibi olman gerekir, konunun yabancısı isen önce erkeğin eskortu ne demektir öğrebilirsin.

Jigolo nasıl olunur ? işte detaylar

Bunun nedeni ise çalışmak isteyen jigolo olmak istiyorum diyen beylerin yeterli hizmeti verememesi , oluruna bırakması,meslek olarak bakmaması sadece görüntüde istekli olmasından kaynaklanmaktadır.Bir çoğu seks düşkünü dul bayanların ne istediği onları nasıl elde edebileceği konusunda bilgisiz.

Bende bu işin içinde olacağım diyorsan katılmanız gerekir.Ancak bu sadece ortaya çıkıp birini baştan çıkarmak kadar basit değildir. Seks partneri olmak emek ister ve kendinize rentboy diyebilmeniz için atmanız gereken bazı adımlar vardır. Bu yazıda size başarılı bir erkek aramıza katılmak için üye olmak için neler gerektiğini göstereceğiz.

Jigolo olmak için ne yapmalısın ?

Zorluklar her mesleğin içinde vardır.Sektöre atılmadan önce bazı şeylerin farkında olmalı, atacağın adımları buna göre seçmelisin.Bu işi yapmak , müşterilere hizmet sunmak için ,dikkat edilmesi gereken şeyleri bilmelisin,

Bayan partnerlerinizi memnun etmek için baştan çıkarma becerilerinizi geliştirmeye kadar her şeyi ele alacağız. Kendine uygun bir resmi bir partner ajansını nasıl bulursun ? öğrenmelisin !

sonrasında konuya giriş yapalım.O halde en şık kıyafetinizi giyin, kol düğmelerinizi takın ve başlayalım!

jigololuk yapmak için gereken şartlar

  • Fiziksel uygunluk: Bir rentboy olarak, işiniz iyi bir fiziksel dayanıklılık gerektireceğinden formda olmanız gerekir. Kendinize iyi baktığınızdan ve aktif kaldığınızdan emin olun.
  • Kişilik: Partner hizmeti sunmak fiziksel olmaktan çok daha fazlasıdır; kendinize güvenmeniz ve çekici olmanız gerekir. Yeni insanlarla tanışırken en iyi halinizi ortaya koyduğunuzdan emin olun.
  • Profesyonellik: Müşterileriniz sizden profesyonel bir deneyim bekleyecektir, bu nedenle tüm etkileşimlerinizde hızlı ve kibar olduğunuzdan emin olun.
  • Müşteri portföyü: Güvenlik nedeniyle müşterileri nasıl düzgün bir şekilde tarayacağınızı da bilmeniz gerekir. Yalnızca güvenilir ve sizi riske atmayacak müşterilerle çalıştığınızdan emin olun.

Faha fazla aranan şartların listesini okumark iin İstersen daha fazla bilgi için çalışmak için iletişime geçebilirsin

Jigoloya üye olmak için ne kadar para gereklidir?

bu işe adım atmanız için ciddi bir sermaye gerekiyor diyebilirim.En kötü ihtimalle 500 tl ile 5 bin arası masrafınız olabilir. Sitemize kaydolmanız veya kendi web sitenizi açmanız gerekiyor.

Yorum yapın