Jigolo Olmak İçin İstenen 4 Kural

Hiç jigololuk mesleğini meraak ettiniz mi ? Eğer öyleyse, yalnız değilsiniz. Başka bir insana nasıl ve ne zaman zevk vereceğinizi seçme özgürlüğüne sahip olmanın heyecanını inkar etmek mümkün değil – paranın satın alamayacağı türden bir zevk.

Rentboy olmak için bize katılmanız gerekir.Ancak bu sadece ortaya çıkıp birini baştan çıkarmak kadar basit değildir. Seks partneri olmak emek ister ve kendinize rentboy diyebilmeniz için atmanız gereken bazı adımlar vardır. Bu yazıda size başarılı bir erkek üye olmak için neler gerektiğini göstereceğiz.

Müşteri bulmak ve fiyat belirlemekten, partnerlerinizi memnun etmek için baştan çıkarma becerilerinizi geliştirmeye kadar her şeyi ele alacağız. O halde en şık kıyafetinizi giyin, kol düğmelerinizi takın ve başlayalım!

uzmandan-genc-adaylara-uyari-1 bilgi

Nasıl profesyonel bir rentboy olurum ? işte Gerekli Şartlar

  • Fiziksel uygunluk: Bir rntboy olarak, işiniz iyi bir fiziksel dayanıklılık gerektireceğinden formda olmanız gerekir. Kendinize iyi baktığınızdan ve aktif kaldığınızdan emin olun.
  • Kişilik: Partner hizmeti sunmak fiziksel olmaktan çok daha fazlasıdır; kendinize güvenmeniz ve çekici olmanız gerekir. Yeni insanlarla tanışırken en iyi halinizi ortaya koyduğunuzdan emin olun.
  • Profesyonellik: Müşterileriniz sizden profesyonel bir deneyim bekleyecektir, bu nedenle tüm etkileşimlerinizde hızlı ve kibar olduğunuzdan emin olun.
  • Müşteri portföyü: Güvenlik nedeniyle müşterileri nasıl düzgün bir şekilde tarayacağınızı da bilmeniz gerekir. Yalnızca güvenilir ve sizi riske atmayacak müşterilerle çalıştığınızdan emin olun.

Aramıza son katılan beyler

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *