Jigolo Olmak İstiyorum

Heves edip ya da meslek edinmek için jigolo olmak istiyorum iletişim diyen bir çok bay üyemiz şuan ön kayıt yaptırmanın mutluluğu ile haftalık görüşmelerine çıkıyorlar.Sayın site ziyaretçilerimiz sizlerde jigolo olmak istiyorsanız sitemiz 2021 yılına özel sadece 10 kişiyi V.İ.P üye alacaktır ,Ülke genelinde binlerce bayan üyemiz mevcut , üyelerimiz cinsel yönde güçlü erkekleri saatlik ya da gecelik olarak kiralamak istemektedir.

Jigolo Olmak İstiyorum

.Yasal jigolo olmak istiyorum bizler ise gerek görünen üyelerimiz,Google üzerinden jigolo olmak istiyorum yorumlar gerekse yaptığımız işlemlerle ilgili bir çok ajansı geride bırakıp en çok görüşme yaptıran jigolo sitesi üyesi olmanın yollarından biri ajansa başvurmak,Diğeri seks partneri kiralamak isteyen olgun kadınların takıldığı mekanlar,clupler,barlarda takılmaktır.Türkiye’nin 81 ilinde de bayan üyelerimiz olup bunlara en yakın şekilde ulaşmak için üyelik yapmanız gerekmektedir.

Anal ilişki olduğunuz kültürde aykırı görüldüğünden eşinizden bunu talep edemiyor olabilirsiniz. Aklınızda bu varken vajinal ilişkide arkadan ilişkiyi hayal edip orgazmın tadını kaçırıyor olmalısınız. Tatmadığınız bir heyecanı en canlı şekilde hayal etseniz bile gerçekten verdiği hazzı düşlemeniz imkansızdır. Bu fantezinizi gizlice yaşamaya var mısınız? Canınız kalçanızın arasında bir erkek sizi pompalasın istediğinde bana ulaşın. Bende ters ilişkiyi hasta bir erkeğim en çokta duşta sizin arkanıza geçmeyi severim. İsmim duşta arkadan giren jigolo olmak istiyorum nasıl olurum ?, 27 yaşında lakabı tamponcu olan erkeğinizim.

Kadının kalçası geniş olabilir, dar olabilir ya da dik veya düşük olabilir. Benim ters ilişkimde görsellik önemsizdir, ben gireceğim tersi ilişkide kadının istekli olup olmadığına bakarım. Bunu istiyor ama anal ilişki gözünü korkutuyorsa da, bunu acele davranışlardan uzak durarak sakince yaparım. Bayanlar orjinal jigolo olmak istiyorum randevumuzdaki ilk ters ilişkilerinde başarılı bir ilişkiye girerlerse sonraki ilişkilere daha istekli girerler. Böylece vajinal ilişki kadar yoğun hazzı arkadan da almaya başlarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir