Türkiyede Gerçek Jigolo Şirketleri Hangileridir?

Türkiye’de gerçek jigolo şirketi var mı ?güvenilir mi ? bu işi nasıl yapabilirim ya da gerçek jigolo şirketi bulmanın yolu nedir ? diye bir çok kişiden geri dönüş alıyoruz evet var sitemiz yüzde yüz yasal olup gerçektir.Ve binlerce kişi bulunmaktadır kayıtlı bu yüzden dolayı sizlere üyelik yaptırıp profil yayımlatıp sizlerin reklamını yapmaktayız. DİKKAT !!:  Google üzerinden özellikle Reklam veren siteler tamamen DOLANDIRICI olup bas

parayı kandır insanları şeklinde çalışmaktadır. ÖRNEK

 

 

İstanbulda bulunan jigolo firmamız ekşi sözlük üzerinde entry alarak güvenilirliğini kanıtlamıştır.Her yaştan bay ve bayanlar bizlerle çalışabilir yeriniz yaşınız tipiniz ne olursa olsun bizden hizmet alabilirsiniz.Jigolo sitemiz yıllardır gerçek ve yasal olarak hizmet sunmaktadır. Vergi levhası sunan jigolo şirketleri yalandır!! bu tarz şirketler ile çalışma yapmayın.Yasal jigolo şirketimiz son 10 senedir kendini bu konuda fazlasıyla geliştirmeyi başardı .

Bu soruyu soran bir çok müşterimiz bulunmaktadır.Acaba jigolo siteleri gerçek mi ? zengin dul bayanlar ile ilişkiye girerek binlerce lira para kazanabilir miyiz ? diye ziyaretçilerimiz tarafından sorular gelmektedir. Bizler ekşi sözlük gerçek jigolo şirketi  istanbul,ankara,izmir olarak üyelik sistemi ile çalışarak jigoloları sitemize ücretsiz olarak kayıt edip onları elimizde ki mevcut olan jigolo sever bayan müşterilerimize yönlendirerek iş çıkışlarını yapmaktayız.Ama internet üzerinde bir çok üyelik adı altında 150 tl ücret talep ederek sizi üye yapıp binlerce erkek arasına profilinizi koyup hiç bir iş çıkmayan sitelere inanmayınız. Türkiye geneli bütün illerimizde bayan üyelerimiz bulunup yaş ortalaması 40 ile 60 arasındadır.

Türkiyede Gerçek Jigolo Şirketleri Hangileridir?” için 2 yorum

  1. Istanbul Yanıtla

    Gizlilik önemlidir iletişime geçin. Daha fazlası için mesaj atın İstanbul içi .

  2. Istanbul Yanıtla

    Gizlilik önemlidir iletişime geçin. Yaş 25 boy 183 kilo 77 her yaştan kadınlar yazabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir