Kahramanmaraş Veli

Kahramanmaraş’ta yaşayan ve sadece bu il içerisinde hizmet veren üniversite öğrencisi bir gencim. Kahramanmaraş Jigolo kiralamak isteyen tüm bayanlara hizmet sunuyorum.Hizmet verdiğim bayan kategorisi sadece üniversiteli gençliktir. Bunun nedeni ise üniversiteli insanların genç yaşın verdiği enerjisinin ve isteğinin çok ama çok farklı olmasıdır.

Bitmek bilmeyen enerjisi ile saatlerce gün aşırı istediğimiz gibi ilişkide bulunabiliriz. Kendinizi kaybedebilir ve bana bırakabilirsiniz. Çok ama çok uygun fiyatlarım ile memnuiyet garantisi veriyorum. Eğer herhangi bir sıkıntı görürseniz bende sizden herhangi bir ücret talebinde de bulunmuyorum.

Kahramanmaraş jigolo ajansı Kendi ayaklarım üzerinde durduğum için para benim için her zaman ikinci planda oldu siz beni mutlu edin bende sizi sınırsız eğlence alkol para seyahatler yeni kıyafetler yeni mekanlar ile ödüllendireyim bu konuda gayet cömert bir bayanım sizde beni tatmin edip zevkin doruklarına çıkarma konusunda cömert olursanız bence çok iyi anlaşacağız kendine ve cinsel performansına güvenen yaşı 30’a kadar olan jigololar ile görüşme sağlamak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir