Kahramanmaraş Veli

Kahramanmaraş’ta yaşayan ve yalnız bu il içinde hizmet veren üniversite talebesi bir gencim. Kahramanmaraş Jigolo kiralamak isteyen tüm bayanlara hizmet sunuyorum.Hizmet verdiğim hanım kategorisi yalnız üniversiteli gençliktir. Bunun sebebi ise üniversiteli insanların genç yaşın verdiği enerjisinin ve isteğinin oldukca fakat oldukca değişik olmasıdır.

Bitmek bilmeyen enerjisi ile saatlerce gün aşırı istediğimiz benzer şekilde ilişkide bulunabiliriz. Kendinizi kaybedebilir ve bana bırakabilirsiniz. Fazlaca fakat oldukca uygun fiyatlarım ile memnuiyet garantisi veriyorum. Eğer herhangi bir mesele görürseniz bende sizden herhangi bir ücret talebinde de bulunmuyorum.

Kahramanmaraş jigolo ajansı Kendi ayaklarım üstünde durduğum için para benim için daima ikinci planda oldu siz beni mutlu edin bende sizi sınırsız eğlence alkol para seyahatler yeni giysiler yeni mekanlar ile ödüllendireyim bu mevzuda oldukça eli açık bir bayanım sizde beni doyum edip zevkin doruklarına çıkarma mevzusunda eli açık olursanız bence oldukca iyi anlaşacağız kendine ve cinsel performansına güvenen yaşı 30’a kadar olan jigololar ile görüşme sağlamak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*