Kahramanmaraş Jigolo Veli

kahramanmaraş jigolo veli

merhaba ben veli kahramanmaraşta yaşıyorum 43 yaşında yüksek performansı olan bir çok kadını yatakta memnun etmiş kahramanmaraşlı jigoloyum .Niyetim hiç bir zaman ciddi ilişki olmadı,ben hızlı biriyim, playboy derler bana,her çiçekten bal almayı severim. Fakat beni sadece yatakta mutlu edecek bir partner değil, hayatımda paylaşacak güvenilir ve sevgi dolu bir eş arıyorum. Bu yüzden de evlenilebilecek kızlara ulaşmaya çalışıyorum.

Ama şunu belirtmek istiyorum ki, benim için fiziksel görünüşten daha önemli olan karakterdir. Bir insanın iç dünyasının güzelliği onu gerçekten çekici kılar. Aynı zamanda, karşıdaki insana saygılı olmak da benim için çok önemlidir. İki insan arasında saygı ve anlayış olduğu sürece her türlü sorunun üstesinden gelebiliriz.

Kısacası,kahramanmaraşta jigolo arayan bayanlara hizmette sınır tanımıyorum. benim gibi ciddi bir ilişki arayan ve yaşamımı paylaşabileceğim güzel karakterli bir partner bulmak istiyorum. Eğer bu yazımı okuyan ve benimle aynı düşünen biri varsa, lütfen bana ulaşsın. Çünkü benim için en önemli şey kalp uyumu ve samimiyet.

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *