You are currently viewing Pınarbaşından Tilbe

Pınarbaşından Tilbe

Merhaba, ben Tilbe. Kayseri Pınarbaşı’nda yaşıyorum ve şu anda yeni boşandım. Hayatıma bir erkek arkadaş arıyorum ancak yalnızca romantik bir ilişkiden daha fazlasını arzuluyorum. Kendi hobilerimle meşgul olmaktan da büyük keyif alıyorum.

Birinci hobim doğa yürüyüşleri yapmak. Doğa benim için sakinlik ve huzur demek. Ayrıca fotoğraf çekmeyi de sevdiğim için doğa yürüyüşlerinde hem güzel manzaralar keşfetme fırsatım oluyor hem de hatıra olarak güzel fotoğraflar çekebiliyorum. İkinci hobim ise yoga yapmak. Yoga bedenime iyi geldiği gibi zihnimin de rahatlamasına yardımcı oluyor. Her gün belirli bir zaman dilimi ayırarak yoga yapıyorum ve kendimi çok daha mutlu hissediyorum.

Kendimden bahsedecek olursam,Kayseri pınarbaşında ciddi ilişki arıyorum, beni tanıyan insanlar genellikle samimi, dürüst ve hayata pozitif bakan biri olduğumu söylerler. Yaşadığım acılara rağmen hayatta umudumu kaybetmeyeceğime inanıyorum ve her zaman önüme yeni hedefler koyarak ilerlemeye devam ediyorum. Bu süreçte yanımda beni anlayan, destekleyen biriyle tanışmak istiyorum ve umuyorum ki hayatımıza anlamlı bir şeyler katacak insanlarla karşılaşırız.