Kenan jigolo zonguldak

jigolo kenan

Merhaba bayanlar ben Kenan Zonguldak ilinde ikamet ediyorum,Seks partneri ve masörlük yapıyorum jigolo kiralamak isteyen olgun bayanlara hizmet sunuyorum,ister gecelik ister saatlik olarak hizmet veririm ilgilenen herkesin bana ulaşmasını istiyorum il dışı hizmetim yok iyi masaj yaparım evli çiftlere ve tek bayanlara da hizmet sunuyorum bilginize.

Yaşınız önemli değil benim için fanteziler ile ilgili bir şüpheniz olmasın sizi memnun ederim.Lütfen ciddi kişiler bana ulaşsınlar ne istediğini bilen bayanlar önceliğimdir, kesinlikle kalitesiz kadınlarla ilgilenmiyorum,yıllarca hizmet verdiğim müşterilerim var onları referans gösterebilirim.

O yüzden bundan sonra reel bir dost aramaya koyuldum. Bakalım yaşam kimleri karşımıza getirecek. Çünkü yapım gereği insanları evvela kavramak amacındayım. Zonguldak dul bayan denildiği vakit ademoğlu iki kere düşünüyor durumuyla. Kibarlık ilk tercihimdir bilin istiyorum. Aksi halde numaramı veremem ki size. En kısa vakitte görüşeceğimizi umuyorum ne dersiniz? Burayı görünce gerçekte şansımı Süeda ben. Kısaca söyleyeyim ben ev dostu arıyorum. Ben evlenmek istiyorum bu nedenden duyuru açtım. Arkadaşlar nasılsınız ilk olarak bunu sorayım? Belçika’da yaşıyoum ve bundan sonra evlenmek istiyorum galiba. Tabi ki muhabbet ederiz Kocaman selamlar Zonguldak  jigolo siteleri üyesiyim evlenmek talip bayanlar arayışında iseniz buyurun mesajlarınızı atabilirsiniz. Yaşım 29. Hediye benim adım. Üniversite Çiğdem ben selamlar ilk olarak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.