Konya Jigolo Meram

konya meramda arkadaş arayanlar

Arkadaşlarımın önerisi ile bende konyada gecelik anlaşabileceğim bir jigoloyu işe almayı amaçladım.38 yaşında kendi ayakları üstünde duran bir iş kadınıyım,Resmi olarak olmasada büyük bir firmada ceoyum diyebililrim.Güvenilir bir partneri hayatıma almak ona kendimi adamak istiyorum.

Telefon numaramı herkesle paylaşmıyorum

Ne istediğini bilen bir bayanım.Aradığım erkek maço olmalı, sert biri olmalı.Pasif adamlardan hoşlanmam techi meselesi tabiki seçimim bu şekilde.Konyada yaşıyorsan özgüvenin varsa ilanıma dönüş yapmalısın.Önce sohbet eder tanışırız sonrasında anlaşırsak cep numaramı paylaşırım bana ulaşırsın.

Konyada jigolo arayan bayanlara ulaşmak için kayıt ol

Kısıtlı kontejandan ötürü konya jigolo sitesinde olgun dul kadınlarla görüşmeye çıkmak için başvuru yap kaydının gerçekleşmesi halinde anında eşleşmele ilk işine çık.Her yaştan bayanlar ajansımızda sende profilini yayınlat.

Arkadaşlıklar dostluklar bizimle bir başka

Arkadaşlık kurmak dost edinmeyi amaçlayan kızlar şirketimizde yerini aldı.Uygulamamız çok yakında storylerde olacak,Facebook,Twitter,İnstagram hesapları tüm adaylarımız kendi aralarında paylaşım yapmaktadır.Konyada sevgilini bulmak için acele et.

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *