Jigoloların Aylık Kazancı Ne Kadardır?

Bir rentboyun açıklamaları son günlerin en çok konuşulanları arasında yer aldı. Kendi adına “jigolo” olarak çalıştığını belirten bu kişi, ayda en az 180 bin TL kazandığını söyledi. Peki ne kadar ücret alır? Bu soru birçok kişinin merak ettiği bir konu. Ancak unutmayalım ki, her türlü işte olduğu gibi burada da yasalara uygunluk ve fiziksel fitlik önemli faktörlerden biri. Detaylar için okumaya devam ne kadar kazandığı hep merak konusu olmuştur.

Yüksek parayla zengin olmayı amaçlar.Ancak hizmet vermek isteyen heerkes bu işi sadece gelir elde etmek için yapılan bir iş değildir.40 yıl çalışsa o parayı rüyasında göremez.Hem internet hem de gerçek hayatta bu işi yapan kişiler vardır ve kendisini yasalara uygunluk içinde tutarak çalışırlar. Birlikte olduğu kişiyle sadece seks yapmazlar, aynı zamanda onunla vakit geçirmek ve ona eşlik etmek gibi görevleri de sisli escort üstlenirler.

Saatlik ve gecelik aldıkları ücretler illere göre değişiyor

Böyle bir işi yapmadan önce kişinin fiziksel fitliği de önemlidir çünkü partnerine kaliteli hizmet sunabilmek için sağlıklı ve enerjik olması gerekmektedir güvenilir türk siteleriyle ise kesinlikle illegaldir ve bu işi yaparken dikkatli olunması gerekir.

Kısa yoldan zengin olmak için sizde üyelik başvurusu yapın. Aylık ya da senelik köşeyi dönmek her zaman kolay değildir ama bazı insanlar bunu yapmaktan hoşlanıyor ve buna karar veriyor. Çoğu kez bu işi yapmalarının nedeni nakit akışını sağlamaktır ancak kimisi de zevk almak için bu işi terci h eder. Ancak unutmayalım ki, yasaların dışında çalışmak hem için hem de müşterileri için büyük riskler taşır. Legal bir şekilde iş yapmaya özen göstermek her zaman daha avantajlıdır.Maddi gelir elde etmekte karlı çıkın.

Sürekli hizmet alanlar daha çok bahşiş veriyor

Resmi bir ajans ile sadece seks yaparak cebini doldurmazlar,saatlik bazen günlük olarak aynı zamanda sağladıkları hizmete ek olarak partnerleriyle vakit geçirir ve onlara eşlik ederler. Bu nedenle fiziksel fitlikleri de oldukça önemlidir. Sağlık sorunları olan veya enerjisi düşük , verimli bir hizmet sunamayacaklarından müşteri kaybına yol açabilirler. çok kazanmak amacıyla bu işi tercih etmek doğal olsa da legal bir şekilde çalışmak en iyisidir. bileğinin hakkıyla menfaat elde etmek ne kadar kazandığı merak konusu olsa da, önemli olan güvenli bir şekilde para kazanmaktır. İlegal yollara başvurmak, kısa vadede nakit akışını arttırsa da uzun vadede ciddi sonuçlara neden olabilir. Her zaman dürüstlük ve

Yorum yapın