Ordudayım eşim vefat etti yalnızlık allaha mahsus

Merhaba ben Ordu jigolosu ismet.Her bayanın aklının bir ucunda hayalindeki adam tipi saklanır. Kimi zaman o hayale oldukça yakın olan biriyle karşılaştıklarında onu kaçırmak istemeyebilirler.

Ordu arkadaşlık sitesine tavsiye üzerine kayıt oldum. Kusursuz erkekte diyebileceğimiz o adam özellikleri bakımından hakikaten her yönden muhteşem adamın tarifidir. Bayanlar ilanıma baktıklarında oldukça fark etmiyorlar fakat görünüşümle, kültürümle ve öteki yönlerimle zaman içinde kusursuz erkekleri olduğumu sonradan görüyorlar. Aşık olunacak adam Ordu flört sitesine üyesİ ismet ben, 25 yaşındayım, 184 uzunluğunda, 75 kiloda ve atletik görüntüye haiz bir yakışıklıyım.

sloganımız arkadaşım ol dertleşelim yardımıyla tanıştığım kişilerin dörtte üçü bana karşı duygusal yönden hisler hissetmeye adım atar. Duygusal bağlar kuracak bir mesleğim olmadığı için kimi zaman bu hisleri görmezden geliyorum. Kimi zaman bende benzer duygular hissedebiliyor ve bir tecrübe etme yapmak istiyoruz. Orduda dul kadın arıyorum.

Yorum yapın