defgdghkhl 2 1 jpg

Merhaba resmi jigololuk ajanslarına gold vip premium vs üye olmadan,sizde erkek üyelik başvuru yapabilirsiniz, site ziyaretçilerimiz,Bu güne hususi olarak  partner ajansı başvuru kayıt almaya adım atmıştır,Sizlerde kendinizi özetleyen bir makale,fotoğraf ve cep telefonunuzu müracaat bölümüne girerek kaydınızı tamamlayabilir böylece adam partner arayan yüzlerce bayanla tanışıp sevgili olabilir onlarla sex yaşayabilirsiniz.

Ünlülerin tercih ettiği partner ajansıyız-

Dış görünümü kaliteli,bakımlı beyler bilhassa kadınlar tarafınca daha fazlaca dikkat çekmektedir,bundan dolayı sizlerde aradığınız partneri vergi levhalı istanbul jigolo mekanları ile bulacaksınız, ajans vega güvenilir mi bulmak için sisteme başvuruda bulunmanız gerekmektedir.Seks ve cinsellik benim için bu hayatta vazgeçemeyeceğim en önemli durumlardan bir kaç tanesi çünkü ben yeni erkekler tanıdıkça onlar ile cinsel birliktelik yaşamak bana göre beni hem gençleştirip hem güzelleştiriyor.

jigololuk ajansı

Bu yazımızda sizlere yasal vergi levhalı nasıl rentboy olabilirim ? sorusunu sormalısınız, altında Verilen GOOGLE reklamları hakkında bahsedeceğiz,Gerçekten bu iş yasal olarak yapılabilir mi ?,Vergi levhası çıkarılabilir mi ? bu soruların yanıtlarını ve dolandırılmamak amacıyla almanız gereken önlemleri ve yapmanız gerekenler hakkında bilgi vereceğiz.

1-) Sahte arkadaşlık ajansını şikayet nasıl edebilirim ?

Partner sitelerine başvurusu yapıp google’a şikayet etmek için alttaki formu doldurunuz , vergi levhası olmayacaktır.Lakin bir çok işgüzar Photoshop programı aracılığıyla SAHTE VERGİ LEVHASI yaparak insanları kandırmaktadır.

BELGENİN Ana faaliyet kodu bölümünü değiştirerek olmayan bir kod yazıp insanların araştırmayacağını düşünerek SAHTE VERGİ LEVHASI yapmaktalardır.ajans vega gibi sitelere inanmayınız,oradaki vergi kodunu alıp TIKLAYINIZ bölümden  inceleyebilirsiniz.

Son olarak jigololuk yasal mı?  Olmayan Yasal sözde tanışma siteleri hayali olarakta var olduğunu kabul edersek 🙂 Sizlere şirket hesabı vermelilerdir.  

    AKBANK REFERANS KODU İLE PARA YATIRMA

Seçeneği ile kendilerini kaybettirerek sizlere para yatırtıp karşınızda şikayetçi olabileceğiniz bir kişi bulamayacağınız için bu şekilde para yatırtıyorlar.

Akbank Direkt’te sağ üst menüden “ Para çekme/ Yatırma” seçilir. “Referans kodu ile para yatırma” seçeneğine tıklanır. Para yatırmak istenilen hesap seçilir.

 • ATM’deki “GİRİŞ” tuşuna basılır.
 • Kartsız İşlemler ana menüsündeki Para Çekme butonu altındaki “Referans Numarası ile Para Yatırma” fonksiyonu seçilir.
 • Akbank Direkt Mobil ekranında gösterilen referans numarası gösterilir.
 • Para yatırılır ve makbuz alınır.

ÜSTTEKİ GİBİ PARAYI YATIRTIP ALTTAKİ GİBİ PARAYI ÇEKİYORLAR.

 • Akbank Direkt’ten Transfer Yap seçeneğinin altından “Para Çekme” Menüsüne girilir.
 • “Referans Kodu ile Para Çekme” fonksiyonu kullanılarak para çekilecek hesap seçildikten sonra çekilecek tutar bilgisi girilir.
 • Müşterinin para çekme işleminde kullanacağı referans numarası Akbank Direkt Mobil ekranında kendisine gösterilir.
 • ATM’deki “GİRİŞ” tuşuna basılır.
 • Kartsız İşlemler ana menüsündeki Para Çekme butonu altındaki “Referans Numarası ile Para Çekme” fonksiyonu seçilir.
 • Akbank Direkt Mobil ekranında gösterilen referans numarası gösterilir.
 • Para ve makbuz alınır.

*Tüm Akbank ATM’lerinden Akbank Direkt ile günlük 4000 TL’ye kadar para çekebilirsiniz.

 

ilgini çekebilir → Jigolo Olmak İstiyorum Tüm Detaylarıyla Rehber (Güncel 2022)

 

Bu şekilde sizleri dolandıran sahte ajanslara itibar etmeyiniz.Çünkü onlarda jigolo arayan kadınlara ulaşamazsınız.

Peki Size Ne Yapıyorsunuz, Size Nasıl Güvenebiliriz ?

 • Bu sitenin diğer eskort siteleri arasında farklı olduğunu ve her kelimede google da olduğumuzu görebilirisiniz,Sitemizi incelerseniz gerçek site olduğunu, yüzlerce sayfadan oluştuğunu,Her sayfada gerçek kişiler tarafından on binlerce yorum olduğunu,
 • Sitenin geçmiş sayfalarına bakarsanız 2016 yıllarına dayandığını, O yıllardan beri aktif olduğunu ANLAYACAKSINIZ.

üye ol para kazan ve ajans midyat vega bürosu olan yasal firmamızın telefon numarası için iletişime geçiniz.Bu güzide meslek hakkında bilgiye burdan ulaşabilirisiniz.