travesti hazal 1

1.68 boyunda 47 kiloluk Samsun travesti bayanım 25 yaşında sarışınçıtır bir bayanım, göğüslerime verdiğim önemden dolayı partnerlerim göğüslerimin eşini benzerinin olmadığını söylüyorlar. Sağlam vücut hatlarıma her ne kadar diri göğüslerim biraz büyük gelse de partnerlerimin vücudumu ilk gördüklerinde üç tane ön sevişme maratonu atlatmışçasına moda soktuğumu söylüyorlar.

Ne istediğini bilen erkeklerden hoşlanırım, mükemmel vücudumun altında zevkle ezileceği dakikalarca orgazmın doruklarında dolaşabileceğim kişiler arıyorum. Seksi yönetme konusunda kafa tutacağım minik oyunlarla baştan çıkarıp arzularına hükmedebileceğim birini arasamda bunun tam tersine de hayır diyemem doğrusu. Benim için görüntü değil, demir gibi iradesiyle beni arzulara boğacak, onu deli gibi istedecek beyefendiler arıyorum.

Her türlü seks pozisyonuna ve isteklere açığım. Rolsel fantezileriniz için özellikle japon anime karakterleri için aradığınız dolgun dik göğüslü hatununuz benim.  Partnerim olmadan önce belirli isteklerim var bunlar olmadığı dahilde ilişkiye sıcak bakmıyorum, öncelikle anal ve kondomsuz ilişkiye tamamen karşıyım en ufak bir istek dahi olmaması taraftarıyım. Gizliliğe önem veren bit Travesti Samsun bayanım. bu yüzden sizin benden herhangi bir şüpheniz olmamasını ve bunun karşılıklı olmasını istiyorum.

Ayrıca bu yüzden evimde hizmet versemde dört veya beş yıldızlı otellere de gelebilirim. Çok sağlam bir seks için kişisel bakım gereklidir, en ufak detayları bile atlamadan kişisel bakımımı yaparım, yapılmasını da isterim. Geriye kalan sorularınız için Numaram : Onay Beklemektedir.