Seda Gümüşhane

Adım Seda ve Gümüşhane’de yaşıyorum. Yaşım 40 sadece 18 lik çıtırlara taş çıkarır bir vücudum vardır. Esmer güzeliyimdir. İnsanlarla kontakt becerim oldukça yüksektir ve muhabbeti oldukça severim.Gümüşhaneli jigolo arıyorum.Devamlı doğalımdır ve açık sözlüyümdür. Hiçbir sırrım yok diyebilirim. Karşımdaki insanoğlunun da benim şeklinde olmasını isterim. Yalana katlanamam. Hele ki yalan söyleyen insanlara asla katlanamam.

Bu yüzden de evli bir adam kesinlikle yazmasınlar bana. Bekar ve dullar olanlar bana yazabilirler.Oldukca azca koklanmış tazecik bir çiçeğim, tazeliğimi, dipdiri güzelliğimi ve tenimdeki afrodizyak tesirini ne kadar koruyabilirim bilmiyorum. Elimden geldiğince bedenimi yıpratmadan mesleğimi hayata geçirmeye niyetliyim.

İlanım bugün yayınlanıyor fakat birkaç aydır bir arkadaşımın vasıtasıyla ben evvelinde ilişki yaşamaya başlamıştım. Şu demek oluyor ki çokta tecrübesiz, bir şeyden habersiz durumda değilim. Arkadaşıma her paraya sıkıştığımda bana iş ayarla diyemeyeceğim için bende kendi ilanımı artık vereyim dedim. Yangınımı söndürecek erkeklere bu kadar rahat ulaşabileceğimi evvelinde düşünmüş olsam arkadaşıma asla boyun eğmezdim. İlk gün  Gümüşhane jigolo ajansında yer alırdım.

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*