Develi Semiha 38

Merhaba, ben Semiha. Kayseri Develi’de yaşıyorum ve hiç evlenmedim. Şu anda hayatımda sevgi dolu biriyle tanışmak istiyorum. Aşkın gücüne inanıyorum ve birbirimize destek olarak yaşamımızdaki zorlukların üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum.

Hobilerim arasında yemek yapmayı, resim çizmeyi ve kitap okumayı sayabilirim. Yemek yaparken kendimi ifade edebiliyorum ve yeni tatlar keşfetmekten mutluluk duyuyorum. Resim çizmek ise beni sakinleştiriyor ve iç dünyama odaklanmamı sağlıyor. Kitap okumak da benim için bir tutku haline geldi; herhangi bir konuda öğrenmek ve keşfetmek için kitaplara sarılırım.

Kendim hakkında söyleyebileceğim şeylerden biri de, dürüstlük ve açıklıkla hareket etmeyi sevdiğimdir. İnsanlara karşı hep olumlu yaklaşmaya çalışırım ve empati kurmaya önem veririm. Kayseride evlenmek istiyorum Hayatım boyunca mücadele ettiğim bazı zorluklar olsa da, beni daha güçlü kıldılar ve bugünkü kişiliğimin şekillenmesinde büyük rol oynadılar. Umarım doğru kişiyle tanıştığımda, hayatımdaki yeni maceralarımızda birbirimize destek olabiliriz.

Yorum yapın