Çorum Jigolo Şener

Şener Çorum Jigolo

Selam güzel hanımefendiler ben jigolonuz Şener, Çorumda seviyeli dürüst dostluklar edinmek için kayıt oldum yardımıyla olgun bayanları sekse doyurmak için yaşayan yakışıklı seçkin bir adamım. Güzel günler ve seks dolu anlarınız olsun ben Şener otomobil kullanmak ve içki en sevdiğim 2 alışkanlığım.

Bana rentboy olmak doğuştan gelmedi sonradan bazı şeyleri fark ettim ve bu yola girdim. Sizlere Çorum seks arkadaşı olarak 8 senedir hizmet ediyor ve partneriniz oluyorum 32 yaşlarında 60 yaşına kadar pek fazlaca hanıma hizmet veriyorum. Kendine güvenen erkeklere aç kaldığınızı bildiğim için tamamen amacım sizi cinselliğe doyurmak olduğunu bilmenizi isterim.

Ne istediğinizi iyi bilen bu mesleğe para kazanmaktan daha ilkin karşımdaki kadının yanımda sekse doymuş mutlu ayrılmasına dikkat ederim. Yalnız tam bu yüzden sürekli mesleğimde başarıya ulaşmış bir üye oldum lise bittikten sonrasında okul hayatına devam etmek istemedim bir kaç negatif iş deneyimim oldu.

Yatakta oynaşmayı da seviyorsanız, Çorum sevgili arayan zengin bayanlar ile birlikteliğimizle harikalar yaratan bir ikili olacağımıza güvenli olun. İsterseniz seks oyuncakları ya da üçüncü bir erkeği ya da bayanı da yanınızda getirebiliyorsunuz

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *