Gulcan Edirne Jigolo Yhdh 54 1 Gülcan Edirne

Gülcan Edirne

Gülcan Edirne

Edirne Jigolo Arıyorum Selam beyler jigololar ben olgun kadın Gülcan kendime Jigolo kiralamak isterim Edirne Keşan’da yaşayan otel işletmeciliği meydana getiren 35 yaşlarında çok bakım bir bayanım. Bekar olduğum için her hafta tertipli olarak seks yapmaktayım.

Bilhassa otelime gelen müşterilerle beraber olmaktayım. Jigololuk meydana getiren bir müşterimle beraber oldum. Bana fazlaca yakın hissettirmişti kendini ve ona açıkça öneri sundum. Jigololuk yaptığını öğrendiğimde fazlaca sevinçli olmuştum. Ustalaşmış biriyle seks yapmak daima beni doygunluk etmiştir. Hakikaten fazlaca iyi seks deneyimini bana yaşattığı için bu beye teşekkür ediyorum.

Ben kendi temizliğine ve bakımına çok dikkat eden bir bayan olduğum için karşımdaki adamdan da tek istediğim özellik budur çünkü bakımsız özensiz temizliğine önem vermeyen bir bayanla beraber olmak asla kabul edebileceğim bir durum değil. Edirne jigolosu arıyorum.Eğer sizde kendinize en az benim kadar güveniyorsanız benimle iletişime geçin ve biran önce birbirimizi zevkin doruklarına çıkaralım

 

Avatar Of Jigolo Ilan
Author: jigolo ilan

2 thoughts on “Gülcan Edirne

  1. Merhaba gülcan hanım sizinle tanışmak isterim eger sizde uygun görürseniz tam bir sex makinesiyim sizi iyi tatmin ederim pişman olmazsınız.

  2. merhaba gülcan hanım geçici süreli keşandayım isterseniz tanışabiliriz.eğer uyum sağlayabilirsek görüşmeye devam edebiliriz sizde isterseniz cevabınızı bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir