Hulya Kocaeli Kocaeli Hülya

Kocaeli Hülya

Kocaeli Hülya

Kocaeli Jigolo Arıyorum eşimle birlikte yaşıyorum ve evliyim.jigolo kiralamak istiyorum Fakat eşim benim için yeterince tatmin edici olamıyor. Adım Hülya ve 30 yaşındayım. Bana kendimi genç hissettirebilecek erkekleri arıyorum. İçimdeki isteği anlamanız mümkün değil. Bunu size yatakta ben göstereceğim. Bu yazıyı yazarken bile kendimi elliyor ve beni tatmin edecek olan jigoloyu hayal ediyorum. Jigolomu bekliyorum.

Beni öpmesini, dokunmasını ve çok daha fazlasını yapmasını istiyorum. Durumum gayet yerinde dilediğiniz her şeyi verebilirim. Tek önceliğim bu işin gizli olması. Hem daha heyecanlı hem de evli olduğumdan dolayı. Artık dayanamıyorum hemen bana ulaşın.Kendimden yaşça küçük olan enerjisi bitmek tükenmeyen erkeklerle birlikte olmayıda çok seviyorum. Hatta bunu sonzamanlarda daha çok istiyorum.

Kocaelili jigolo arıyorum Kenide güvenen beni tatmin edebilecek doyumsuzluk seviyemi düsürücek jijolo adaylarıyla görüşmek istiyorum.

Avatar Of Jigolo Ilan
Author: jigolo ilan

2 thoughts on “Kocaeli Hülya

  1. Güzel ve aydınlık bir hafta geçirmeniz dileğiyle merhabalar ismim Adem 32 yaşındayım kocaelidenim aslen balkan göçmeniyim üniversite mezunuyum yapı olarak karşımdaki kişinin görüş ve düşüncelerine saygı gösteren anlayışlı enerjik uyumlu ortam ve duruma göre haraket etmesini bilen sırdaş olabilen bakımlı cekici ve güclü bir erkegimdir fiziki görünüs olarak 1.80 boy kumral mavi gozlu atletik yapıdayım

  2. Hülya hanım bende evliyim ve sex yapmaya hiç doyamıyorum bana ulaşın emin olun başkası ile birdaha birlikte olmazsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir