Leyla Tekirdag Tekirdağ Leyla

Tekirdağ Leyla

Tekirdağ Leyla

Tekirdağ Jigolo Arıyorum Tekirdağ bölgesindeki tüm jigoloların emrindeyim. Beni tatmin etmeniz karşılığında dilediğiniz her şeye sahip olmanızı sağlayabilirim. Tek istediğim içimde hissedebileceğim kocaman bir erkek. Güçlü ve yakışıklı birini istiyorum. Bana emirler veren ve beni adeta kullanan birini istiyorum. Böyle bir fantezim var. Benden ne isterseniz yapacağım ve bende sizi dilediğiniz gibi tatmin edeceğim.

Devamlı ve gizlice görüşebileceğim birilerini arıyorum. Yaşı genç olan tüm jigololar için uygunum. Adım Leyla  ve 38 yaşındayım. Sizin için bekliyorum. Sizi hissetmek istiyorum. Maddi açıdan sorun yok yeterki genc ve bakımlı dinamık jigolalar olsun .Ayrica gecelik günlük hatta haftalık görüşmelerde yapabilirim.Bir erkende penis büyüklügüne önem veririm beni tatmin edebilecek büyüklükte olsun yeter.

Tekirdağlı jigolo arıyorum, Zaman zaman sehir dışına cıkabileciğim jigolalar istiyorum.Farkli fantizeler açığım benimle her türlü çılgınlık yapmak isteyen jigololar ajans  vasıtasıyla bana ulaşabilir. Hadi beyler gelin ve ateşimi söndürün..

Avatar Of Jigolo Ilan
Author: jigolo ilan

1 thought on “Tekirdağ Leyla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir