Antalya Jigolo Sude

Slm ben Sude,1.77 boylarında ince belli sarı saçlı bakımlı boşnak bir hatunum,38 yaşındayım.Antalya civarında jigolo tutmak için bu siteye katıldım.Belekte 5 yıldızlı bir Otelde yaz kış çalışıyorum,düzenimi burada kurdum .Dostlarım tavsiyesi ile antalyada bir ajansa başvurdum sonucunda bende artık buradayım.

Kıllı erkekler hoşuma gidiyor,beni çekiyor mıklatıs gibi istediğim adamda tam böyle olmalı,O yüzden numara istemeden önce ilanımı detaylı kontrol edin.Saf temiz yüzlü bebek surat denebilecek türden olanlar çocuksu geliyor.İstediğim türden ilişki yaşayıp bana ayak uydurabilecekler ulaşsınlar arkadaş olmak önemli sevgi ve saygı değerli şeyler.Antalyanın çevre illeride yaşayan üyelerle ilgilenmiyorum.Hobilerim arasında alışveriş yapmak, kitap okumak i seks yapmak diyebilirim.

Antalyada yaz aylarında jigolo arayan turist bayanlarla görüş

Erkek arkadaşlarla tanışmak istiyorum . Yaşıma karşın genç bir görünüme sahibim. Kokum karşımdaki erkeği kendine bağlayabilecek kadar çekicidir. Her sabah tertipli olarak yürürüm ve formuma fazlaca dikkat ederim. Burası birazcık kapalı bir il olduğundan sex mevzusunda oldukça fena bir durumdayım. Beni doyum edeceğine ve zevki sonuna kadar yaşatacağına inanıyorsan bana yaz. Şunu belirtmem gerekir ki il içinde beraber olmam mümkün değildir. İl haricinde buluşma olacaktır. Merhaba yaramazlık yapmayı seven sitedeki beyler. Yaz sezonunda olduğumuz için öteki illerden dinlenme maksadıyla Antalya’ya gelmeye hazırlanan üye beylere de seslenmek isterim.Mekan belli kapı açık herkese.

Ben dinlence dostunuz Antalyada dul bayan ilanları olarak dinlence cennetinde geçireceğiniz sürede size eşlik etmeye en uygun adaylardan biriyim antalya partner ajansının twitter ulaşmadan önce iyi mi otel rezervasyonunuzu yaparak geliyorsanız, aynı dönemde beni de arayıp benim seanslarım içinde rezervasyon yapmanız iyi olur. Sürem süresince daima yoğun oluyorum ve geldiğiniz dönemde aradığınızda uygun olmama ihtimalin yüksek olacaktır.

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *