Tekirdağlı tırcı muratlı bakımlı bayan arıyor

Merhaba! Benim adım İnci. Muratlı ilçesinde ev hanımıyım ve 34 yaşındayım. Hayatta en önemli şeylerden biri sevdiğiniz biriyle beraber olmaktır, değil mi? Bu yüzden buraya üye oldum ve kendime uygun bir erkek arkadaş aramaya başladım.Umarım aradığım erkeği tekirdağ muratlıda bulurum

Kendimi tanıtacak olursam, ben aileme düşkün, sadık ve sevecen bir insanım. Kendi hayatımın yanı sıra etrafımdaki insanların da mutluluğu için çaba sarf ederim. Ayrıca açık fikirliyimdir ve yeni deneyimlere her zaman açığım. Partnerimde aradığım özelliklere gelince, dürüstlük, saygı ve güven çok önemlidir benim için. Eğer bir ilişkide bu üç temel unsurdan biri eksikse o ilişki hiçbir şekilde sağlam temellere dayanmaz.

Bunun dışında,Muratlı dışından görüşmüyorum, partnerimle paylaşabileceğimiz ortak ilgi alanlarına sahip olması benim için çok önemli. Mesela gezmekten hoşlanan biriyseniz, beni de keşfe çıkarmak istemeniz harika olurdu. Yeni yerler görmek, lezzetli yemekler tatmak ve maceralar yaşamak bana her zaman keyif vermiştir.

Yorum yapın