Türkiyede Jigolo Arama Mekanları Listesi

Bu yazımızda sizlere türkiyenin farklı illerindeki zengin dul bayanları bulma ve paralo erkekleri bulmanıza yardımcı olacak 8 farklı mekanın isimleri ve adreslerinden bahsedeceğiz. Zengin mekanları, ülkemizde sıklıkla konu olarak tartışılan bir konudur. Kimi insanlar için zenginlik sadece para demektir ancak aslında bu tamamen yanlış bir düşüncedir.

Zengin dul bayanların erkek partner bulmak için tercih ettiği cafe ve barlar;

Zengin olmak, aynı zamanda kaliteli yaşam standartlarına sahip olmaktır. Bu yazımızda Türkiye’nin önde gelen zengin mekanlarından bahsedeceğimizi söylemiştik. Birçoğu paralı tanıdıklar aracılığıyla keşfedilse de, daha sonra yeni kişilerle tanışarak bu yerlere ulaşabilirsiniz.

Kadıköy’de bulunan Cadaver

İstanbul’un en gözde kulüplerinden biridir. Burada müzik ve atmosfer harika olsa da içkiler oldukça pahalıdır. Ancak yine de zengin kesimin uğrak mekanlarından biridir.

Hide ise Ankara’da bulunmaktadır

Hem eğlence hem de yeme-içme sektöründe oldukça iddialı olan mekanlardandır. Özellikle hafta sonları yoğun ilgi görür ve burada flört etmek isteyenler için idealdir.

War izmir

Sınırsız lüksün tadına varabileceğiniz War isimli mekanda ise müthiş şovlar yapılmaktadır. Kendi kategorisinde Türkiye’nin en iyisi olarak kabul edilen War’a gitmenizi tavsiye ederiz. Son olarak,

İzmir’de bulunan Nice

isimli mekan da zengin kesimin uğrak yerlerindendir. Burada özellikle lezzetli yemekleriyle dikkat çeker. Zengin biriyseniz veya paralı tanıdıklarınız varsa bu mekanlara mutlaka uğramanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *