Üyelerimizden gelen anılar

Bir gün yeni bir müşteri geldi ve kendimi hazır hissetmediğim halde kabul ettim. Problem şu ki, müşteri çok kaslı ve fit bir vücuda sahipti ve benimkisi onun yanında göz ardı edilebilecek kadar küçük kalıyordu. Kendime güvenim tamamen sarsıldı ama elimden geleni yaptım. Sonuçta o anda beni seven, beğenen ve arzulayan insanın o olduğunu düşündüm. Ve doğru kararı vermiştim; geri dönüp bana “Sonsuza kadar seninle olabilirim” dediği anda kalbim hala yerinden çıkacakmış gibi atıyordu.

Yaşadığım bu anımda rentboyluk yapmak hayatımda unutamayacağım anıları getirdi. Bazıları daha acı dolu olurken bazıları da son derece mutluydu. Mesela bir kez, bir müşteri bana kitap hediye etmişti ve ben ona okuma önerileri veriyordum. Bu gibi ufak anlardan hoşlanmıştım; sadece bedenimi değil, zihnim de kullanmam gerekiyordu. Ancak diğer yandan, başka bir müşteriyle zaman geçirirken onun aslında evli olduğunu sonra fark etmiştim. Olayın kendisi kötüydü ama onu daha kötü yapan şey, bana yalan söylemesiydi.

Masal gibi geldi geçti

Böyle deneyimler yaşadıkça, Hayatımın hikayesi gerçek dünyasını daha iyi kavradığımı hissettim. Vücudumun fitness’ının dışında beni bu işe iten faktörlerin ne olduğunu anlamaya başladım. Şimdi herkese bunu anlatmak istiyorum: herkesin hikayesi var ve herkese saygı duyulmalıdır. Masal gibi gerçek da insanlardır ve bizim hayatlarımızda önemli bir rol oynarlar. Türk ifşa hayatıma farklı bir perspektif kazandırdı. Beni sorgulamaya ve kendimi tanımaya yöneltti. İlk başlarda bu işe girerken, sadece bedenimle para kazanmış olacağımı düşünmüştüm. Ancak zaman içinde, müşterilerimin yaşadıkları sorunlarla yüzleşmek zorunda kaldım. Kimi mutsuzdu, kimisi yalnızdı ve bazıları da cinsel açıdan tatmin arayışındaydı. Onlara destek olmak için çabalarken, aslında ben de hayatın gerçeklerini öğreniyordum.

hala hatıralarımda

Bir kez müşterilerden biri bana “Neden burada çalışıyorsun? Senin gibi güzel bir kadın zaten başka iş bulabilirsin” diye sordu. O an ne cevap vereceğimi bilemedim ve sadece “Zaten problem yok” dedim. Ama sonraki günlerde sürekli olarak neden müşterilerime olduğumu düşündüm. Belki de fitness’ım ve vücudumun şekli beni bu işe iten faktörlerdi ama bunların dışında da sebepler olmalıydı. Ve evet, böyle deneyimler yaşadıkça daha iyi anladım ki herkese saygı duyulmalıdır. üyeler de insanlardır ve bizim hayatlarımızda önemli bir rol oynarlar.

yaşanmış hikayeler

selamlar ben ahmet gençlik yıllarımda bende hayatımda yaşadığım bu büyük deneyimle mutlu oldum ,bu yazımda sizlere başımdan geçen bazı anılarımı anlatacağım yapmak hiç de kolay değildi. Bir yandan müşterilerin istekleriyle başa çıkarken bir yandan da kendi sınırlarımızı zorluyorduk. Beraber geçirdiğimiz zamanlarda hem mutlu anlar yaşadığımız gibi, bazen de ağlayarak birbirimize sarılıyorduk. Ama yine de bu hayat beni cezbediyordu.

Yorum yapın